Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Tam, gdzie mieszka elegancja

30.04.2020, Okapy

Wielką sztuką jest zaprojektowanie wnętrza w taki sposób, by zachować nowoczesny styl, ponadczasowe piękno i perfekcyjną funkcjonalność. Luksusowy apartament, którego wizualizację zrobiło Studio Visualiz3Design, ujmuje starannie dobraną paletą barw, wyszukanym wzornictwem oraz przytulnym charakterem. W tym wnętrzu króluje  prostota. I to jest jego  sekret!

W krainie piękna rządzą biel i czerń

Uniwersalne biel i czerń, przeplatane delikatnymi nutami brązu i szarości, tworzą synergiczną całość. Tak dobrane kolory nigdy nie są passe. Ich popularność nie kończy się wraz z kolejnym sezonem wnętrzarskim. Jasnobrązowa podłoga ociepla całą przestrzeń, nadając jej domowy charakteru. Oszczędna zabudowa mebli utrzymana w klasycznej bieli wraz z dodatkami w nasyconej czerni tworzy wyjątkowo elegancką i spójną stylistycznie całość.

Serce domu

Kuchnia otwarta na salon jest jasna, przestronna i nowoczesna. Ujmuje eleganckim charakterem i bezpretensjonalną elegancją. Czarny fartuch kuchenny oraz półki w tym samym kolorze stanowią idealny kontrapunkt dla białych szafek górnych oraz barwy ścian. Ale pierwszoplanową bohaterką pozostaje wyspa kuchenna łącząca się z oryginalnym stołem jadalnianym otoczonym niespotykanymi krzesłami na płozach. Wyspa, stanowiąca punkt oddzielający kuchnię od salonu, obudowana spiekiem w ciemnej barwie z wyraźnym rysunkiem użyleń, przyciąga spojrzenia i kradnie uwagę. A nad nią równie elegancki, minimalistyczny w swej formie cylindryczny okap tuba marki Nortberg. Całość dopełnia oszczędne oświetlenie: czarny reflektor na suficie oraz wisząca nad stołem lampa.

 

Mniej znaczy lepiej

Okap Cylindro Black o klasycznym cylindrycznym kształcie to perfekcyjny wybór nad nowoczesną wyspę kuchenną. Minimalistyczne wzornictwo i klasyczna czerń tworzą harmonijny duet! Wszystkie okapy tuby z kolekcji Cylindro posiadają najnowszej generacji oświetlenie LED SMD, najwyższej jakości turbinę, elektroniczne sterowanie, pilot zdalnego sterowania, timer, kilkuwarstwowy filtr aluminiowy, który można myć w zmywarce. Dodatkowo producent nie zapomniał o właścicielach małych kuchni. Specjalnie do kuchni o niewielkiej przestrzeni (także tych w blokach) stworzył okapy kuchenne tuby w wariancie okapów przyściennych, czyli kominowych. W końcu niewielka przestrzeń powinna być  funkcjonalna, komfortowa, ale także piękna i stylowa.

Wizualizacja apartamentu stworzona przez Studio Visualiz3Design udowadnia, że oryginalne wzornictwo, kunszt detalu oraz stonowana kolorystyka mogą tworzyć wyjątkowe wnętrze skrojone na miarę potrzeb właścicieli. Piękno jest ponadczasowe!

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie