Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy
Blatowe

Sortuj według

Pokaż filtry
Cena
Szerokość

Przepraszamy, ale obecnie nie ma produktów spełniających wybrane kryteria.

Okapy
Blatowe

Okap blatowy

to najbardziej nowoczesne rozwiązanie dla Klientów, którzy w kuchni cenią sobie przestrzeń i wygodę. Prawdopodobnie jest to najbardziej nowatorski i innowacyjny sposób na połączenie unikatowego designu i nowoczesnej technologii. Okap zintegrowany z płytą to nowość na polskim rynku, która przyszła do nas z Włoch, kraju pionierskich projektów. Moda na okapy blatowe to szansa dla tych, którzy pragną w swojej kuchni zachować dużo miejsca i nadać jej nowoczesny styl. Urządzenia tego typu są doskonałym sposobem na zachowanie przestrzeni w Państwa kuchniach.

Okapy blatowe występują w różnych wersjach. Okap tego typu można wbudować w blat kuchenny, zamontować tuż przy kuchence lub może być to płyta grzewcza z wbudowanym okapem kuchennym. Najbardziej popularny w Polsce jest okap wysuwany z blatu, jednak coraz częściej nasi Klienci wybierają bardziej nowoczesne wersje okapu kuchennego blatowego, np. okap ze zintegrowaną płytą grzewczą. Wszystkie wersje okapów blatowych posiadają te same cechy - łączy je niezawodność, innowacyjność, funkcjonalność i wytrzymałość. Wszystko to po to, aby spełnić Państwa najwyższe oczekiwania co do kuchennego wnętrza. Zależy nam na tym, aby Państwa opinia o naszych produktach była jak najlepsza.

Okap blatowy cieszy się coraz większą popularnością za sprawą tego, iż jest on w kuchni niewidoczny i bardzo dyskretny w swoim działaniu. Jest to łatwe, bezpieczne oraz efektywne rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie klasę i elegancję w kuchni. Wyciąg blatowy ze zintegrowaną płytą indukcyjną to luksusowe połączenie, które pozwala na: zwiększenie przestrzeni w kuchni, dyskrecję podczas pracy pochłaniacza blatowego oraz unikatowy design bez potrzeby rezygnacji z wydajności, do tego w najnowszej technologii. 

Pochłaniacz blatowy działa tak, aby mógł niezawodnie wciągać parę, opary oraz inne zapachy, które wydobywają się podczas gotowania. Okap tego typu posiada różne (w zależności od wybranego modelu) odprowadzenie do wciągania pary. Elementy te znajdują się w różnych miejscach, np. na środku płyty, na górze płyty, po bokach płyty. Każdy model okapu blatowego posiada swój własny mechanizm, z którym należy się wcześniej zapoznać. Najwyższa jakość oraz najnowsza technologia, dzięki której powstał ten projekt, wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w kuchni tak, aby gotowanie sprawiało nam radość.

Okapy blatowe mają wiele zalet, lecz największa z nich to możliwość umieszczenia takiego okapu kuchennego w kuchni zarówno małej, jak i dużej. Dodatkowo, wyciąg blatowy można umieścić w zabudowie kuchennej lub w wyspie kuchennej. Wszystko zależy od przeznaczenia i gustu. 

Okap zintegrowany z płytą może być podłączony do wyjścia kominowego lub można go używać z filtrami przeciwzapachowymi oraz przeciwtłuszczowymi.

Okap wysuwany z blatu

Ten wysuwany okap blatowy ma specyficzną konstrukcję, dzięki której skuteczność i efektywność pochłaniania zapachów podczas gotowania jest zwiększona do maksimum. Okap wysuwany jest montowany tuż przy płycie grzewczej i wysuwa się na Państwa polecenie, za sprawą pilota zdalnego sterowania, który znajduje się w zestawie z okapem. Jest to ruchoma forma okapu blatowego, dlatego należy pamiętać, aby okap wysuwany z blatu był odpowiednio wcześniej przygotowany do pracy, czyli innymi słowy, aby proces wysunięcia był uruchamiany przed gotowaniem. Okap wysuwany z blatu to interesujące rozwiązanie, nie tylko w małej kuchni.

Okap blatowy wbudowany w blat kuchenny

Jest to przeciwieństwo wysuwanego okapu blatowego, jako że jest to stała forma okapu kuchennego. Ten wbudowany okap nie wymaga żadnej ingerencji przed, czy po, gotowaniu. Pochłaniacz jest montowany tuż nad płytą grzewczą i tak jak standardowy okap kuchenny pozostaje on na swoim przeznaczonym miejscu. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych okapów kuchennych, wyciąg blatowy jest niesamowicie dyskretny w swojej pracy, a unikatowy design sprawi, że przyciągnie on każde oko. 

Okap blatowy zintegrowany z płytą kuchenną

Ten okap zintegrowany z płytą to absolutny hit. Okap kuchenny znajduje się w płycie grzewczej, w którą jest wmontowany. Okap jest praktycznie niewidoczny, gdyż wygląda jak zwykła płyta grzewcza. Posiada wyciąg na parę wbudowany już w płytę kuchenną, dzięki czemu Klient zyskuje na dodatkowej przestrzeni w swojej kuchni. 

Okapy blatowe - czyszczenie

Czyszczenie nigdy nie było prostsze. Wysuwany z blatu okap kuchenny oraz stały okap blatowy można umyć wilgotną ściereczką. Natomiast w przypadku okapu zintegrowanego z płytą należy podnieść płytę grzewczą z wbudowanym okapem kuchennym. Ekskluzywny mechanizm otwierania urządzenia to płyta, którą z łatwością się podnosi dzięki zawiasom. Płyta może zostać otwarta poprzez podniesienie i pozostaje w wymaganej pozycji. Zamykanie odbywa się w płynny sposób bez ryzyka samoistnego spadania. Cały ten proces został przemyślany i zaprojektowany tak, aby z łatwością można było usunąć części jedzenia lub płynów, które upadły podczas gotowania. 

Okap blatowy i materiały, z jakich jest wykonany

Okapy tego typu są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Stal nierdzewna oraz szkło hartowane zapewnią Państwu gwarancję długiego użytkowania i zadowolenia ze sprzętu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na aspekt estetyczny, bowiem stal i szkło bardzo do siebie pasują w kuchni. Okapy blatowe wykonane z tych surowców wyglądają zjawiskowo. 

W trosce o satysfakcję i opinie naszych Klientów staramy się dobrać zarówno ceny okapów kuchennych blatowych, jak i cały cennik firmy tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pragną Państwo kupić okap kuchenny najtaniej jak to możliwe, ale jednocześnie nie idąc na kompromis, jeśli chodzi o jakość. Dlatego nasze produkty spełniają najwyższe normy i standardy, a jednocześnie ich cena jest tak ustalana, by była dla Państwa atrakcyjna i konkurencyjna w swej klasie produktów.
 

Przedłuż gwarancję Swojego okapu!

Przesyłając do nas zdjęcie swojego okapu Nortberg możesz otrzymać przedłużenie gwarancji nawet o 6 miesięcy!

 1. Kup dowolny okap Nortberg
 2. Wykonaj zdjęcie okapu po zamontowaniu
  w kuchni
 3. Prześlij wykonane zdjęcie przez platformę Nortberg
 4. Ciesz się wydłużoną gwarancją
Skorzystaj

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie