Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Białystok

Okapy kuchenne Białystok
Białystok

Okapy kuchenne Białystok

Gdzie znajdę najlepsze okapy kuchenne na Podlasiu? Takie pytanie zadają sobie nie tylko projektanci i architekci wnętrz poszukując dla swoich inwestorów najdoskonalszych urządzeń do pochłaniania, ale także wszyscy ci, którzy budują aktualnie dom lub urządzają albo remontują kuchnię. Białystok, jako stolica województwa podlaskiego, daje sporo możliwości zobaczenia urządzeń zarówno w klasycznych sklepach stacjonarnych z wyposażeniem AGD, jak i online. Wśród bogatej oferty okapów nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Nortberg, która od kilkunastu lat z powodzeniem łączy nowoczesne wzornictwo z doskonałymi parametrami technicznymi. Stylowe, designerskie okapy tego producenta cieszą się niesłabnącą popularnością, której sekret tkwi w podążaniu za aktualnymi trendami, ale z zachowaniem najwyższej jakości materiałów.

Urządzenia kuchenne i sprzęty domowe zmieniają się z każdym sezonem. Liczą się detale, odpowiednio dobrana kolorystyka, sposób wykończenia, ale także staranność wykonania – to najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę Klienci, dlatego w bogatym portfolio marki Nortberg żaden okap nie znalazł się przypadkiem. Wszystkie pochłaniacze wyróżniają się oryginalną formą i świetną funkcjonalnością, a projektanci zadbali o to, by każdy znalazł model dostosowany do potrzeb własnej rodziny, stylu życia i sposobu aranżacji pomieszczenia. Miłośnicy eleganckiego glamour, ale też tradycyjnej klasyki, niesztampowego new classic czy oszczędnego w wyrazie loftu znajdą tutaj idealny okap dla siebie. Wystarczy wizyta w showroomie online, by cieszyć się udanym zakupem pochłaniacza.

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Białymstoku?

Showroom online zaprasza  na wyjątkową podróż do świata okapów kuchennych Nortberg. Bez wychodzenia z domu, utraty cennego czasu na dojazd i korki w mieście, możesz obejrzeć aż 50 modeli okapów w najbardziej optymalnym dla ciebie czasie. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu. Jedyny w Europie wirtualny showroom z okapami prezentuje wyłącznie realistyczne ujęcia urządzeń. Można je oglądać jak „na żywo” oceniając kolor, fakturę, stopień połysku czy dbałość wykonania. Gdy chcemy poznać więcej szczegółów o konkretnym okapie, wystarczy przejść do zakładki YouTube i obejrzeć krótki film. W czasie spaceru możemy również szybko i bezproblemowo dokonać zakupu wybierając opcję Sklep. Polski producent po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów  maksymalnie upraszczając nie tylko samą procedurę zakupu, ale także wybór okapu. Dziś, dzięki wizycie w wirtualnym showroomie wszyscy, niezależnie od miejsca zamieszkania, mają możliwość wyboru najlepszego pochłaniacza do kuchni. To, czy mieszkamy w dużym mieście jak Białystok, czy w niewielkich miasteczkach lub wsiach nie ma już większego znaczenia. 

Jak najlepiej poruszać się po showroomie? Możemy wybrać opcję dłuższą i krótszą. W wersji pierwszej „spacerujemy” w dowolnym kierunku oglądając okap po okapie. Gdy chcemy skrócić wirtualną wycieczkę, wystarczy skorzystać z kategorii okapów: 
    • okapy podszafkowe,
    • okapy wyspowe,
    • okapy wyspowe na linkach,
    • okapy sufitowe i podsufitowe,
    • okapy kominowe vel przyścienne,
    • okapy do zabudowy,
    • okapy rustykalne, czyli retro,
    • okapy tuby,
    • okapy złote,
    • okapy ceramiczne,
    • okapy szklane,
    • okapy ze spieków kwarcowych.

Oczywiście po wymarzony okap kuchenny zapraszamy klientów nie tylko ze stolicy województwa podlaskiego, ale z całego Podlasia, m.in. z takich miejscowości jak: Białystok, Suwałki, Łomża, Sokółka, Augustów, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Grajewo, Siemiatycze, Zambrów, Hajnówka, Mońki, Kolno, Sejny i innych. 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie