Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Katowice

Okapy kuchenne Katowice
Katowice

Okapy kuchenne Katowice

Najbliższy salon AGD z okapami kuchennymi – pytamy o niego znajomych, przyjaciół, rodzinę w czasie budowy, remontu czy nawet niewielkiej metamorfozy kuchni. Katowice, jako stolica województwa śląskiego, otwierają przed nami bardzo wiele możliwości. Najlepsze okapy kuchenne możemy oglądać stacjonarnie w sercu śląskiej konurbacji, ale także online. Wśród niezwykle bogatej oferty producentów oferujących nowoczesne okapy jest również polska marka Nortberg. 

Urządzenia domowe i sprzęty AGD na przestrzeni kilku ostatnich dekad znacząco się zmieniły zarówno pod kątem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Dziś, projektanci dokładają wszelkich starań, by wszystkie niezbędne akcesoria, meble oraz sprzęty idealnie łączyły w sobie nowoczesną elegancję i styl, ale zachowywały przy tym doskonałe parametry techniczne. I w tym duchu powstają również okapy Nortberg – dostosowane do aktualnych wnętrzarskich trendów i potrzeb inwestorów. Polska marka stworzyła wirtualny showroom, dzięki któremu każdy może poznać z bliska urządzenia do pochłaniania tak, by dokonać najlepszego wyboru. Zgodnie z filozofią polskiego producenta każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, zasługuje na dobry design. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich klientów powstał wirtualny showroom prezentujący niezwykle bogatą kolekcję urządzeń do pochłaniania.

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Katowicach?

Showroom online to ponad 50 modeli okapów zebranych w jednym miejscu, by maksymalnie ułatwić wybór idealnego modelu. Każde urządzenie posiada realistyczne zdjęcia, które wiernie oddają rzeczywistość. Dziś nie ma już zatem potrzeby odwiedzania sklepu stacjonarnego – te same okapy można obejrzeć „spacerując” po naszym wirtualnym showroomie.  Oglądając okap z bliska, warto przejść do zakładki film, która przekieruje nas do Youtuba z krótkim fragmentem prezentującym dane urządzenie. Możemy także wybrać bezpośrednie przejście do karty produktu w sklepie, by od razu dokonać bezproblemowego i szybkiego zakupu. 
Wirtualny showroom to świetna alternatywa dla sklepów stacjonarnych. Nie musimy tracić cennego czasu na dojazd, nie denerwujemy się stojąc w korkach. W najlepszym dla nas momencie udajemy się na wirtualną wycieczkę, by poznać świat okapów kuchennych, które w rzeczywistości prezentują się identycznie. Premiery, modele o niestandardowym wzornictwie, urządzenia zaskakujące sposobem wykonania lub materiałem przeznaczonym na wykończenie – marka Nortberg prezentuje je wszystkie.
Jak odnaleźć się w wirtualnym showroomie, w którym znalazły się urządzenia pracujące zarówno jako wyciąg lub pochłaniacz? Najlepiej skorzystać z kategorii:
•    okapy podszafkowe,
•    okapy wyspowe,
•    okapy wyspowe na linkach,
•    okapy sufitowe i podsufitowe,
•    okapy kominowe vel przyścienne,
•    okapy do zabudowy,
•    okapy rustykalne, czyli retro,
•    okapy tuby,
•    okapy złote,
•    okapy ceramiczne,
•    okapy szklane,
•    okapy ze spieków kwarcowych.

Okap kuchenny może być dyskretnym dodatkiem do zabudowy meblowej, ale coraz częściej nowoczesny pochłaniacz staje się motywem przewodnim całej aranżacji. Wachlarz możliwości, które otwiera przed nami marka Nortberg jest naprawdę bogaty. Na wirtualny spacer po showroomie z okapami kuchennymi zapraszamy nie tylko mieszkańców ze stolicy województwa śląskiego, ale z całego Górnego Śląska m.in. z takich miejscowości jak:  Kłobuck, Lubliniec, Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mikołów, Gliwice, Tychy, Bieruń, Racibórz, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Cieszyn, Bielsko-Biała, Żywiec i inne. 


 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie