Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Kielce

Okapy kuchenne Kielce
Kielce

Okapy kuchenne Kielce

Okazuje się, że znalezienie dobrze wyposażonego, na wskroś nowoczesnego salonu AGD z okapami kuchennymi w pobliżu miejska zamieszkania nie stanowi dziś żadnego problemu. Kielce, jako stolica województwa świętokrzyskiego, oferują szeroki wachlarz możliwości obejrzenia urządzeń, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sieci. Najlepsze okapy kuchenne polecają nam znajomi, przyjaciele, koledzy z pracy, ale liczba dostępnych rodzajów, wzorów, sposobów wykończeń, użytych materiałów, możliwości kolorystycznych może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Wśród rekomendowanych urządzeń nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Nortberg, która oferuje nowoczesne okapy o nietuzinkowym designie i  dopracowanych parametrach technicznych.

To, co wyróżnia okapy tego producenta spośród innych modeli dostępnych na rynku, to unikatowe wzornictwo, które idealnie wpisuje się w aktualne wnętrzarskie trendy. Projektanci marki dokładają wszelkich starań, by wśród bogatej oferty pochłaniaczy znalazły się urządzenia do każdego stylu wnętrza od surowego loftu zaczynając, przez biel aranżacji inspirowanych Skandynawią, na klimatach retro i vintage kończąc. Gdzie wybrać się na wycieczkę, żeby zobaczyć piękny okap? Wystarczy wygodnie rozsiąść się we własnym fotelu i wejść do jedynego w Europie wirtualnego showroomu z okapami kuchennymi. 

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Kielcach?

Showroom online to ponad 50 modeli okapów zebranych w jednym miejscu. Wszystkie ujęcia są realistyczne i przedstawiają urządzenia dokładnie tak, jak prezentują się w rzeczywistości, dzięki czemu klient może dokładnie przyjrzeć się i ocenić kolor, stopień połysku czy rodzaj łączenia elementów. Chcąc dowiedzieć się więcej o urządzeniu, warto obejrzeć krótki film (przycisk YouTube). Wirtualny showroom daje także możliwość szybkich i łatwych zakupów. Przycisk Sklep przekieruje nas do karty produktu z opcją zakupu urządzenia. O tym jak najlepiej „spacerować” po showroomie decyduje nie tylko to, ile czasu chcemy i możemy spędzić w świecie okapów, ale przede wszystkim to, czy szukamy konkretnego rodzaju urządzenia do pochłaniania, czy rozważamy różne opcje np. okap sufitowy, tuba, do zabudowy etc. Gdy chcemy obejrzeć wszystkie dostępne sprzęty poruszamy się w dowolnym kierunku zatrzymując się przy tych okapach, które skradły naszą uwagę. W przypadku, gdy wybór okapu jest zawężony do konkretnego rodzaju, warto skorzystać z menu wybierając odpowiednią kategorię. W ten sposób zaoszczędzimy sporo czasu. I tak dzięki wizycie w wirtualnym showroomie z okapami Nortberg, każdy ma możliwość zakupu idealnego pochłaniacza. Dziś, przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie to, gdzie mieszkamy: czy są to Kielce, czy małe miejscowości lub wsie regionu świętokrzyskiego, w komfortowy sposób można dobrać wymarzony okap do kuchni. 

A wybór jest naprawdę spory, bo Nortberg oferuje urządzenia pracujące jako wyciąg lub pochłaniacz w wielu kategoriach, w tym:
    • okapy podszafkowe,
    • okapy wyspowe,
    • okapy wyspowe na linkach,
    • okapy sufitowe i podsufitowe,
    • okapy kominowe vel przyścienne,
    • okapy do zabudowy,
    • okapy rustykalne, czyli retro,
    • okapy tuby,
    • okapy złote,
    • okapy ceramiczne,
    • okapy szklane,
    • okapy ze spieków kwarcowych.

Oczywiście po wymarzony okap kuchenny zapraszamy klientów nie tylko ze stolicy województwa świętokrzyskiego, ale również mieszkańców regionu z takich miejscowości jak choćby: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Opatów, Kazimierza Wielka, Suchedniów, Połaniec, Sędziszów, Stąporków i innych.

Już czas na wirtualną wycieczkę! Showroom online z okapami kuchennymi z pewnością cię zaskoczy, a wybór idealnego okapu okaże się łatwiejszy niż myślisz. 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie