Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Kraków

Okapy kuchenne Kraków
Kraków

Okapy kuchenne Kraków

Urządzenia domowe i sprzęty AGD w ciągu ostatnich kilkunastu lat bardzo się zmieniły łącząc w sobie nowoczesne wzornictwo oraz doskonałe parametry techniczne. Dziś, liczy się zarówno elegancki styl, jak i komfort użytkowania. Nie inaczej jest w przypadku urządzeń do pochłaniania. Gdzie można kupić najlepsze okapy kuchenne w Małopolsce? Kraków oferuje niezwykle bogaty wachlarz możliwości, w którym znajdziemy wiodące światowe i polskie marki. Wśród producentów wysokiej jakości okapów warto zwrócić uwagę na znaną z innowacyjnych rozwiązań oraz oryginalnego designu, markę Nortberg. 

Kilkanaście lat doświadczenia, najwyższej jakości materiały, wiedza i pasja projektantów oraz mistrzowska dbałość o detal wyróżnia okapy Nortberg spośród innych dostępnych na rynku. W bogatym portfolio polskiego producenta znajdują się urządzenia dedykowane do kuchni w każdym stylu: od nowoczesnego, new classic, glamour, hygge, przez boho, retro na industrialnym kończąc. By maksymalnie ułatwić swym klientom wybór najlepszego pochłaniacza powstał wirtualny showroom prezentujący wszystkie rodzaje okapów. 

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie


Gdzie kupić okap kuchenny w Krakowie?


Ponad 50 modeli urządzeń do pochłaniania zebranych w jednym miejscu, które można odwiedzać w najlepszym dla siebie czasie. Bez sprawdzania godzin otwarcia, kolejek do stanowiska ekspertów; w końcu bez straty cennego czasu na dojazd i stanie w korkach. Showroom online zaprasza do świata, w którym łatwo, szybko i komfortowo można dokonywać zakupów. Dziś nie ma już zatem potrzeby odwiedzania sklepów stacjonarnych – wystarczy wybrać się na wirtualny spacer po naszym showroomie, który daje możliwość obejrzenia okapów bez retuszu. Brak filtrów i ulepszeń pozwala zobaczyć rzeczywisty kolor, fakturę czy sposób łączenia poszczególnych elementów. Oglądając okap z bliska, można przejść do zakładki film, który zaprezentuje najważniejsze cechy danego modelu. Możemy także wybrać bezpośrednie przejście do karty produktu w sklepie, by od razu dokonać bezproblemowego i szybkiego zakupu. 

Premiery, modele o niestandardowym wzornictwie, urządzenia zaskakujące sposobem wykonania lub materiałem przeznaczonym na wykończenie – wirtualny showroom marki Nortberg prezentuje je wszystkie.Wirtualny spacer możemy przejść zupełnie spontanicznie czekając, aż któryś z okapów skradnie naszą uwagę. Możemy również poruszać się po kategoriach urządzeń, które zostały podzielone na:

•    okapy podszafkowe,
•    okapy wyspowe,
•    okapy wyspowe na linkach,
•    okapy sufitowe i podsufitowe,
•    okapy kominowe vel przyścienne,
•    okapy do zabudowy,
•    okapy rustykalne, czyli retro,
•    okapy tuby,
•    okapy złote,
•    okapy ceramiczne,
•    okapy szklane,
•    okapy ze spieków kwarcowych.

W ten sposób jeszcze łatwiej i szybciej odnajdziemy wymarzony okap do kuchni, zarówno wyciąg jak i pochłaniacz. Oryginalne wzornictwo oraz dopracowane do perfekcji rozwiązania sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wachlarz możliwości aranżacyjnych jest naprawdę bogaty. Wirtualny showroom marki Nortberg mogą odwiedzać nie tylko mieszkańcy stolicy województwa małopolskiego, ale także osoby zainteresowane okapami z takich miejscowości jak: Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice.

Urządzasz kuchnię, remontujesz dom, a może myślisz o home stagingu? Odwiedź jedyny w Europie showroom online z okapami kuchennymi.

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie