Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Łódź

Okapy kuchenne Łódź
Łódź

Okapy kuchenne Łódź

Trudno wyobrazić sobie idealną kuchnię bez nowoczesnego, na wskroś designerskiego, a przy tym cichego i wydajnego okapu kuchennego. Coraz częściej, urządzenie do pochłaniania stanowi wiodący motyw całej aranżacji. Poszukujemy pochłaniacza, który podkreśli unikatowy charakter wyspy kuchennej, doda wyrazu nieszablonowym płytkom na ścianie czy przykuje wzrok stylowymi linkami. Gdzie zatem znaleźć najlepsze okapy kuchenne? Łódź, jako stolica województwa, oferuje całą gamę możliwości. Zainteresowani zakupem wyciągu lub pochłaniacza mogą skorzystać ze stacjonarnych salonów ze sprzętem AGD, ale także z bogatej oferty online. Wśród dostępnych na rynku producentów okapów nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej marki Nortberg słynącej z nieoczywistych form, innowacyjnych rozwiązań i mistrzowskiej wręcz dbałości o detal. 

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, postęp technologii oraz zaawansowane opcje projektowe sprawiły, że urządzenia kuchenne i sprzęty domowe bardzo się zmieniły. Dotyczy to również okapów kuchennych, które są dziś dostosowane do potrzeb rodziny, stylu życia, filozofii projektowania oraz preferowanej konwencji w jakiej utrzymane jest wnętrze. Wychodząc naprzeciw szybko zmieniającym się gustom i upodobaniom klientów, Nortberg zadbał o to, by w portfolio marki znalazły się wyłącznie okapy kuchenne, które wpisują się w aktualne trendy harmonijnie łącząc w sobie piękno i funkcjonalność. Dziś, można je oglądać w wirtualnym showroomie marki. 

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Łodzi?

Nie ma znaczenia czy mieszkasz w większym mieście, jak np. Łódź czy w niewielkiej miejscowości na terenie województwa łódzkiego, od teraz możesz wybrać się w wirtualną podróż do świata okapów siedząc wygodnie we własnym fotelu. Odwiedzając showroom online zobaczysz z bliska ponad 50 modeli okapów kuchennych wśród których znalazły się premiery, bestsellery, ale także klasyki. Wszystkie urządzenia przedstawiono dokładnie tak, jak prezentują się w rzeczywistości. Nie użyto retuszu chcąc pokazać naturalną barwę, fakturę, stopień połysku czy rodzaj oświetlenia. Klienci odwiedzający wirtualny salon z okapami, widzą każdy model  niejako „na żywo”. Dodatkową opcją jest obejrzenie krótkiego filmu o konkretnym pochłaniaczu (przycisk YouTube) lub przejście do karty produktu w Sklepie, gdzie można szybko i bezproblemowo dokonać zakupu. W przypadku pytań lub wątpliwości warto zadzwonić lub napisać do producenta, bowiem eksperci marki służą bezpłatnym doradztwem.

Jedyny w Europie wirtualny showroom z okapami kuchennymi można zwiedzać na dwa sposoby. Pierwszy polega na spacerze „okap po okapie”, w czasie którego szukamy inspiracji wśród wszystkich rodzajów urządzeń do pochłaniania. Jednak, gdy mamy już wcześniej ustaloną kategorię okapu wśród której szukamy modelu marzeń, warto skorzystać z menu oglądając z bliska pochłaniacze jednego rodzaju.

Warto dodać, że Nortberg oferuje urządzenia pracujące jako wyciąg lub pochłaniacz w wielu kategoriach, w tym:
    • okapy podszafkowe,
    • okapy wyspowe,
    • okapy wyspowe na linkach,
    • okapy sufitowe i podsufitowe,
    • okapy kominowe vel przyścienne,
    • okapy do zabudowy,
    • okapy rustykalne, czyli retro,
    • okapy tuby,
    • okapy złote,
    • okapy ceramiczne,
    • okapy szklane,
    • okapy ze spieków kwarcowych.

Showroom online umożliwia znalezienie perfekcyjnego pochłaniacza niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Po wymarzony okap kuchenny zapraszamy klientów nie tylko ze stolicy województwa łódzkiego, ale z całego regionu, to jest takich miejscowości jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Poddębice, Pajęczno oraz innych. 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie