Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Olsztyn

Okapy kuchenne Olsztyn
Olsztyn

Okapy kuchenne Olsztyn

Znalezienie dobrze zaopatrzonego i nowoczesnego salonu ze sprzętem AGD w pobliżu miejsca zamieszkania okazuje się być dziś niezwykle prostym zadaniem. Olsztyn, jako stolica województwa warmińsko-mazurskiego, zaprasza do sklepów stacjonarnych, jak i online. Wybór jest naprawdę przebogaty, a jedynym wyzwaniem jest znalezienie takiego urządzenia, które będzie spełniać wszystkie nasze wymagania, zarówno pod względem formy, koloru, stopnia wykończenia oraz funkcjonalności. I tutaj zwykle pojawiają się wątpliwości, stąd tak często szukamy opinii na internetowych forach, pytamy znajomych, szukamy rekomendacji wśród członków rodziny. Najlepsze okapy kuchenne dostępne dziś na rynku powinny harmonijnie łączyć ze sobą nowoczesny design i świetne parametry techniczne. I takie są właśnie pochłaniacze marki Nortberg, które wyróżniają się unikatowym wzornictwem, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz najwyższej jakości materiałami. 

Teraz można je podziwiać nie wychodząc z własnego domu. Przestaje mieć znaczenie miejsce zamieszkania. Może to być Olsztyn, ale równie dobrze każda inna miejscowość Warmii i Mazur, by wygodnie i szybko wybrać się na wirtualną wycieczkę po jedynym w Europie showroomie online z okapami kuchennymi marki Nortberg. 

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Olsztynie?

Showroom online  to wyjątkowe miejsce na wnętrzarskiej mapie. W jednym miejscu znalazło się ponad 50 modeli okapów kuchennych, pracujących zarówno w trybie wyciąg lub pochłaniacz. Wszystkie ujęcia są realistyczne i naturalne, tak więc urządzenia prezentują się identycznie jak w rzeczywistości. Można ocenić kolor okapu, zastosowane oświetlenie czy rodzaj wykończenia: mat, półmat, połysk. Chcąc dowiedzieć się więcej o danym modelu wystarczy przejść do zakładki YouTube i obejrzeć krótki film. Z kolei bezpieczne i bezproblemowe zakupy umożliwia nam przycisk Sklep, który przekierowuje do karty produktowej. Z wirtualnego spaceru można skorzystać z dowolnego miejsca. Lokalizacja przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Od teraz zarówno mieszkańcy dużych miast, jak np. Olsztyn, ale także mniejszych miejscowości i wsi, mogą oglądać okapy kuchenne niemal „na żywo” z własnego domu lub mieszkania. 

Marka Nortberg po raz kolejny zaskakuje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Tym razem tworzy wirtualny shwowroom, w którym prezentuje debiutanckie kolekcje, premiery, ale także bestsellery maksymalnie ułatwiając wybór wymarzonego sprzętu do pochłaniania. Można również skorzystać z bezpłatnego doradztwa ekspertów marki – wystarczy napisać lub zadzwonić. A jak najłatwiej poruszać się po showroomie?

Warto skorzystać z kategorii:

    • okapy podszafkowe,
    • okapy wyspowe,
    • okapy wyspowe na linkach,
    • okapy sufitowe i podsufitowe,
    • okapy kominowe vel przyścienne,
    • okapy do zabudowy,
    • okapy rustykalne, czyli retro,
    • okapy tuby,
    • okapy złote,
    • okapy ceramiczne,
    • okapy szklane,
    • okapy ze spieków kwarcowych.

Po wymarzony okap kuchenny zapraszamy nie tylko mieszkańców stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, Olsztyna, ale także tych z mniejszych miejscowości jak np. Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Gołdap, Nidzica, Morąg, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Lubawa, Dobre Miasto i innych.

Okapy kuchenne Nortberg są dziś synonimem dobrego designu, który umiejętnie łączy uniwersalną formę i świetną funkcjonalność. Dzięki wizycie w wirtualnym showroomie każdy zyskuje możliwość wyboru najlepszego urządzenia do pochłaniania. Z pewnością warto skorzystać i wybrać się na wirtualny spacer. 
 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie