Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Rzeszów

Okapy kuchenne Rzeszów
Rzeszów

Okapy kuchenne Rzeszów

Najbliższy i najlepszy salon AGD z okapami kuchennymi – najczęściej pytamy o niego w czasie budowy, remontu czy nawet niewielkiej metamorfozy kuchni. Szukamy sprzętów, które perfekcyjnie będą współgrać z zabudową meblową, posadzką, płytkami oraz starannie dobranymi detalami. Rzeszów, jako stolica województwa podkarpackiego, otwiera przed nami ogromny wachlarz możliwości. Najlepsze okapy kuchenne możemy oglądać stacjonarnie w największym mieście Podkarpacia, ale także online. Wśród producentów oferujących nowoczesne okapy nie mogło zabraknąć polskiej marki Nortberg słynącej z unikatowego designu, świetnych parametrów technicznych oraz innowacyjnych rozwiązań. Pochłaniacz, który jest jednocześnie elegancki, cichy i wydajny istnieje naprawdę, a dowodem na to jest portfolio firmy Nortberg. 

Filozofia projektowania urządzeń do pochłaniania krąży tutaj wokół nowoczesnego wzornictwa, które z jednej strony podąża za aktualnymi trendami i dość dynamicznie zmieniającymi się oczekiwaniami inwestorów i architektów, z drugiej przykłada szczególną wagę do funkcjonalności. Prosta elegancja i styl, ale przy zachowaniu doskonałych parametrów technicznych – oto sekret marki Nortberg. Zgodnie z tymi założeniami powstaje każdy model w bogatej ofercie, z której ponad 50 modeli można podziwiać „na żywo” w czasie wirtualnej wycieczki po showroomie.

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Rzeszowie?

Showroom online to wyjątkowa propozycja dla wszystkich zainteresowanych kupnem urządzenia do pochłaniania oparów. W jednym miejscu znalazły się bestsellery jak okap tuba w kolorze czarny mat, premiery jak np. okap wykończony szkłem artystycznym w kolorze złota, czy klasyki tj. modele do zabudowy czy okapy o kształcie odwróconej litery „T”. Każde urządzenie posiada realistyczne zdjęcia, które wiernie oddają rzeczywistość, dzięki czemu klient bez wychodzenia z domu może ocenić faktyczny kolor, stopień połysku czy zastosowane oświetlenie. Oglądając okap z bliska, warto zajrzeć do zakładki film, która przekieruje nas do YouTube z krótkim fragmentem prezentującym dane urządzenie. Możemy także, decydując się na zakup urządzenia, wybrać bezpośrednie przejście do karty produktu w sklepie z opcją szybkich zakupów. Tak więc dziś, wystarczy jedynie Internet, by w dowolnym czasie i miejscu, wybrać się na wirtualny spacer. Przestaje mieć znaczenie to, czy mieszkamy w większym mieście jak Rzeszów, czy też w niewielkiej miejscowości tuż obok, czy małej wsi na skraju województwa, każdy może odwiedzić to unikatowe miejsce, wybierając wymarzony okap do swojej kuchni. 

A lista modeli jest naprawdę imponująca. Warto wspomnieć, że Nortberg oferuje urządzenia pracujące jako wyciąg lub pochłaniacz w wielu różnych kategoriach, m.in.:
    • okapy podszafkowe,
    • okapy wyspowe,
    • okapy wyspowe na linkach,
    • okapy sufitowe i podsufitowe,
    • okapy kominowe vel przyścienne,
    • okapy do zabudowy,
    • okapy rustykalne, czyli retro,
    • okapy tuby,
    • okapy złote,
    • okapy ceramiczne,
    • okapy szklane,
    • okapy ze spieków kwarcowych.

Po ten idealny, szyty na miarę potrzeb i oczekiwań okap kuchenny zapraszamy nie tylko mieszkańców stolicy województwa podkarpackiego, ale także klientów z całego Podkarpacia, m.in. z takich miejscowości jak: Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Lubaczów, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Brzozów, Lesko, Sędziszów Małopolski, Nowa Dęba, Głogów Małopolski i innych.

Już czas wejść do świata okapów kuchennych marki Nortberg. Odwiedź wirtualny showroom z okapami kuchennymi, a znajdziesz idealny model do twojej kuchni. 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie