Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Warszawa

Okapy kuchenne Warszawa
Warszawa

Okapy kuchenne Warszawa

Jak się okazuje, znalezienie salonu AGD z okapami kuchennymi w pobliżu miejsca zamieszkania nigdy nie było łatwiejsze. Warszawa, jako stolica województwa mazowieckiego, daje sporo możliwości obejrzenia urządzeń, zarówno w sklepach klasycznych, jak i online. Jedyną kwestią pozostaje dokonanie właściwego wyboru. Najlepsze okapy kuchenne promowane są bardzo prężnie - zwłaszcza na stronach internetowych. Wśród oferujących designerskie, stylowe i na wskroś nowoczesne okapy nie mogło zabraknąć marki Nortberg.

Niezależnie od tego, czy rozpocząłeś projekt budowy domu, czy też chcesz zmodernizować swoją obecną kuchnię, aby przestrzeń była bardziej praktyczna, zainstalowanie w kuchni odpowiednich sprzętów AGD jest nieocenione. Urządzenia kuchenne i sprzęty domowe zmieniły się ogromnie na przestrzeni lat, dzięki niesamowitym postępom zarówno w zakresie technologii, jak i opcji projektowych. Urządzenia mogą być dostosowane do Twojego stylu życia czy potrzeb rodziny. Po wizycie w naszym showroomie przeanalizujesz wszystkie opcje, które pasują do Twojego budżetu, filozofii projektowania i koncepcji życiowej. Pokochasz okapy Nortberg i zakupy w naszym nowym salonie.

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny w Warszawie?

Odwiedzając showroom online zaprosimy Cię na niestandardową wycieczkę po świecie okapów kuchennych Nortberg. Niestandardową, bo wirtualną, a najważniejsze jest to, że nie musisz wychodzić z domu, aby obejrzeć ponad 50 modeli okapów. Wszystkie ujęcia są realistyczne, więc okapy odwzorowane są naturalnie, bez retuszu. Oglądając szczegóły okapu możesz obejrzeć krótki film prezentujący dane urządzenie, a także przejść bezpośrednio na kartę produktu w sklepie, gdzie w szybki i prosty sposób można dokonać zakupu. I tu lokalizacja przestała mieć znaczenie, bowiem niezależnie od tego, czy jest to wieś, mała miejscowość, czy większe miasto, jak choćby Warszawa, okapy kuchenne można oglądać niemal „jak żywe" siedząc wygodnie w fotelu w zaciszu domowym. W dobie Internetu bariery związane z pokonywaniem dużych odległości przestały stanowić problem.

Naszym celem od zawsze było upraszczanie procedur zakupowych i ułatwianie dostępu do designerskich okapów. Nowy showroom z pewnością jest kolejnym miejscem na mapie bogatych możliwości prezentacyjnych marki Nortberg. Zainteresowani okapami – tak wyciągami, jak i pochłaniaczami – mogą znaleźć najnowsze modele, często z pionierskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, czy niespotykanymi na co dzień materiałami. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek wątpliwości, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić, a eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy na wirtualny spacer po pierwszym w Europie showroomie z okapami!

Na zakończenie warto wspomnieć, że Nortberg oferuje urządzenia pracujące jako wyciąg lub pochłaniacz w wielu kategoriach, w tym:

Oczywiście po wymarzony okap kuchenny zapraszamy klientów nie tylko ze stolicy województwa mazowieckiego, ale z całego Mazowsza, m. in. z takich miejscowości, jak: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pionki, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice i innych.

 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie