Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy kuchenne Wrocław

Okapy kuchenne Wrocław
Wrocław

Okapy kuchenne Wrocław

Urządzając kuchnie szukamy funkcjonalnych mebli, oryginalnych dodatków, niebanalnych kolorów i nowoczesnych sprzętów AGD. A gdzie znajdziemy najlepsze okapy kuchenne w stolicy województwa dolnośląskiego? Wrocław z pewnością nas nie zawiedzie! Bogactwo sklepów z wyposażeniem wnętrz, showroomów i hal wystawowych sprawiają, że jest w czym wybierać. Na uwagę zasługuje z pewnością także polska marka Nortberg oferująca nowoczesne okapy zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal.

Urządzenia domowe i sprzęty AGD to jedne z najszybciej zmieniających się produktów dostępnych na rynku. Producenci prześcigają się nie tylko w dziedzinie designu, ale konkurują również na polu parametrów technicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, dążą do tego, by funkcjonalność idealnie łączyła się z elegancją i doskonałym stylem. I takie produkty odnajdziemy również w kategorii urządzeń do pochłaniania oparów kuchennych. Okapy Nortberg perfekcyjnie łączą w sobie oryginalne wzornictwo z innowacyjnymi rozwiązaniami, do których należy m.in. zewnętrzna turbina. Najważniejsze modele można już dziś oglądać w wirtualnym showroomie prezentującym niezwykle zróżnicowaną kolekcję urządzeń do pochłaniania, pracujących zarówno jako wyciąg lub pochłaniacz.

Wybierz okap online w wirtualnym showroomie

Gdzie kupić okap kuchenny we Wrocławiu? 

Showroom online to wyjątkowa okazja wirtualnej wycieczki dla wszystkich zainteresowanych okapami kuchennymi. W jednym miejscu znalazło się ponad 50 modeli urządzeń do pochłaniania marki Nortberg. Swoje walory prezentują modele dedykowane do małych kuchni w bloku, pochłaniacze na linkach stworzone do kuchni z wyspą kuchenną, ale także dyskretne okapy sufitowe czy te inspirowane stylem retro. Wszystkie prezentowane urządzenia łączy to, że każde ujęcie jest realistyczne, a żadne ze zdjęć nie zostało poddane retuszom. Nortberg pokazuje okapy naturalnie, wierząc, że dobry produkt nie potrzebuje instagramowych filtrów. Dodatkowo, wirtualny showroom oferuje możliwość obejrzenia krótkiego filmu o modelu, którym jesteśmy zainteresowani lub przejście do zakładki sklep, która pozwala na szybkie i bezproblemowe zakupy. 

Pierwszy w Europie showroom z okapami pozwala klientom ze wszystkich stron Polski na komfortowe zakupy. W najlepszym dla siebie momencie, nie tracąc czasu na dojazd, można przejść po wirtualnej wystawie szukając modelu stworzonego do własnego „serca domu”. Na ewentualne pytania czy wątpliwości, odpowiedzi udzielają eksperci marki Nortberg: wystarczy zadzwonić lub napisać, by uzyskać bezpłatną, fachową poradę. Już najwyższy czas na nowy okap? Zapraszamy na spacer po wirtualnym showroomie!

By jeszcze bardziej ułatwić klientom wybór, wszystkie okapy marki Nortberg zostały przyporządkowane do odpowiednich kategorii:
•    okapy podszafkowe,
•    okapy wyspowe,
•    okapy wyspowe na linkach,
•    okapy sufitowe i podsufitowe,
•    okapy kominowe vel przyścienne,
•    okapy do zabudowy,
•    okapy rustykalne, czyli retro,
•    okapy tuby,
•    okapy złote,
•    okapy ceramiczne,
•    okapy szklane,
•    okapy ze spieków kwarcowych.

Wachlarz możliwości aranżacyjnych, które otwierają dziś designerskie urządzenia do pochłaniania jest z pewnością bardzo bogaty. Można wybrać elegancki okap, który świetnie wtopi się w tło zabudowy kuchennej; alternatywą będą wyrafinowane klosze z ceramiki albo modele wykończone szkłem artystycznym. Z pewnością, nie tylko mieszkańcy Wrocławia mają dziś okazję do prześledzenia różnorodnej oferty urządzeń do pochłaniania. Zaproszenie na wirtualny spacer mają także klienci z takich miejscowości jak: Kłodzko, Wałbrzych, Oleśnica, Lubin, Dzierżoniów, Legnica, Bolesławiec, Głogów, Trzebnica, Jelenia Góra, Oława, Ząbkowice Śląskie, Polkowice, Środa Śląska, Jawor, Strzelin, Złotoryja, Kamienna Góra, Milicz, Góra, Świdnica.


 

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie