Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Tubo Sterling Gold Gesture Control

Okap wyspowy Tubo Sterling Gold Gesture Control

Jedyny w Europie złoty okap o jakości jubilerskiej!

To nie "farba", a biżuteria w kuchni!

Zamów bezpłatne próbki kolorystyczne i PRZEKONAJ SIĘ o jakości naszego "złota"!

Eurypides mawiał, że „złoto jest ważniejsze niż tysiące słów” i zdecydowanie miał rację. Inni mogą pisać opasłe dzieła na temat złotych okapów, my tylko powiemy, że mamy ZŁOTO! Okap Tubo Sterling Gold Gesture Control to idealny kolor szlachetnego kruszcu przeniesiony na oszczędną cylindryczną bryłę. Nieskazitelne piękno i ponadczasowa doskonałość w wersji gold otwiera nowy rozdział w świecie okapów kuchennych.

Wiele miesięcy prac nad przygotowaniem warstwy dekoracyjnej pozwoliło uzyskać zamierzony jubilerski efekt. Złoty okap, którego od lat poszukiwali nasi Klienci, Inwestorzy, projektanci i architekci wnętrz, w końcu debiutuje prezentując swoją genialną barwę: ciepłą, subtelną i pełną finezji. To ona przyciąga spojrzenia oczarowując blaskiem i grą światła. Jej intensywność i głębię dodatkowo podkreślą promienie słoneczne. Spektakl światła sprawia, że złota tuba nad wyspą kuchenną jest niczym biżuteria, która wydobywa piękno, wywołuje emocje, tworzy magiczną aurę.

Oszczędny kształt skąpany w nieziemskim złocie świetnie zaprezentuje się w otoczeniu marmuru, szkła artystycznego czy spieku kwarcowego. Warto wówczas dodać złote detale w postaci uchwytów do mebli, wazonów lub armatury – wyjdzie z blichtrem i glamour! Dla ceniących mniej dystyngowany styl wystarczy okap Tubo Sterling Gold Gesture Control, który skradnie całe show.

Wyjątkowy kolor okapu dopełniają sprawdzone rozwiązania oraz doskonałe parametry techniczne. Złoty okap cylindryczny, dostępny w wersji wyciąg lub pochłaniacz, jest wyposażony w najnowoczesniejszą turbinę bezszczotkową BLDC, która jest niewiarygodnie cicha, wydajna i energooszczędna. Do tego intuicyjne sterowanie gestami, pilot radiowy oraz poczwórne oczka LED, które kapitalnie doświetlą przestrzeń wokół płyty grzewczej. A że sterujemy gestami, nie trzeba dotykać okapu, zwłaszcza rękoma ubrudzonymi w cieście, czy sosie. Okap zachowa swój blask, bez poświęcania czasu na zbędne czyszczenie.

Jedyny w Europie złoty okap tuba, w zjawiskowym kolorze i unikatowym kształcie, to propozycja dla tych, którzy cenią uniwersalny styl i mistrzowską funkcjonalność. Wystarczy już tych słów… przecież już trwa GORĄCZKA ZŁOTA!

Złoty okap nad wyspę Tubo Sterling Gold Gesture Control – w skrócie:

 • Jasnozłote wykończenie jakości jubilerskiej podkreśla niepowtarzalny design okapu
 • Nadzwyczajnie cicha (<40 dB) turbina bezszczotkowa BLDC o wysokiej wydajności i niskiej konsumpcji energii (TYLKO 6 W na pierwszym biegu!)
 • Zastosowanie najnowszej generacji energooszczędnego oświetlenia LED 4 x 2 W
 • Wygodne sterowanie raptem trzema gestami lub klasycznie: pilotem radiowym
 • Czterostopniowa regulacja pracy turbiny
 • Timer obsługiwany intuicyjnym pilotem
 • Średnica okapu: 40 cm
 • Pilot radiowy w zestawie
 • Zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego
 • Do okapu zawsze należy zamówić 2 filtry węglowe przy pracy okapu w trybie pochłaniacza
 • Możliwość zastosowania turbiny zewnętrznej
 • Gwarancja 2 lata. UWAGA: przedłuż gwarancję o kolejne pół roku

Okap wyspowy złoty Tubo Sterling Gold Gesture Control – kompletacja:

Kupując okap wyspowy Tubo Sterling Gold Gesture Control, w zestawie znajdą Państwo następujące elementy:

UWAGA: chcesz mieć cichy i wydajny okap? Przed montażem przeczytaj Instrukcję i Poradnik!

 

--------------------------------------

UWAGA!
okap składa się z 2 części dekoracyjnych: korpusu (dolna część) oraz maskownicy (górna część). W procesie produkcyjnym obie części przygotowywane są jednocześnie, w tych samych warunkach i nie ma różnicy w ich wybarwieniu.

Jednakże indywidualnie zaprojektowany system oświetlenia może mieć negatywny wpływ na ogólne wrażenia estetyczne, w tym może wywoływać wrażenie różnicy kolorystycznej między dolną i górną częścią okapu. Okap jest tubą wykończoną niczym lustro, a co za tym idzie odbijać się w nim będzie całe pomieszczenie. Zarówno oświetlenie naturalne dzienne, jak i sztuczne, w tym różne źródła światła mogą spowodować szereg odbić nas powierzchni okapu, które z kolei mogą zaburzyć harmonię pomieszczenia.

Przed zamontowaniem okapu prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, czy zamówiony okap spełni Państwa oczekiwania.

--------------------------------------

 • Modele 3D

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę w procesach biznesowych odgrywa prezentacja produktu. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu naszymi okapami przez architektów, projektantów wnętrz, inwestorów, czy developerów, przygotowaliśmy bazę modeli 3D okapów Nortberg. Jednocześnie liczymy na Państwa opinie i pomoc, by dział mógł być w jak największym stopniu pomocny w Państwa pracy.

  Informujemy, iż lista produktów posiadających modele 3D uzupełniana będzie w miarę rosnącego zainteresowania poszczególnymi okapami.

  Biblioteka plików 3D podzielona jest wg modelu okapu, a pliki są gotowe do pobrania z karty produktowej poszczególnych modeli. Zestawy zawierają:

  • Modele w formacie *.MAX
  • Modele w formacie *.OBJ
  • Modele w formacie *.3DS
  • Modele w formacie *.DWG
  • Modele w formacie *.FBX
  • Modele w formacie *.MTL
 • Rysunek techniczny

  Tubo Sterling Gold Gesture Control

  Rysunek to podstawowa dokumentacja produkcyjna. A mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale rysunek techniczny to doskonałe narzędzie komunikacji pomiędzy inżynierami-konstruktorami, a odbiorcą ich produktu. Rysunek umożliwia zrozumiałą komunikację nawet pomiędzy osobami, które nie mówią w tym samym języku.

  W tym miejscu udostępniamy rysunki techniczne poszczególnych okapów Nortberg. Do ich odczytania nie jest wymagana specjalistyczna wiedza dotycząca znajomość oznaczeń, tolerancji, czy opisów. Materiały przez nas przygotowane są uproszczone i na tyle uniwersalne, że z odczytaniem informacji poradzi sobie nawet laik. Dla osób projektujących lub montażystów będzie to nieocenione wsparcie. Pozwoli prawidłowo ustalić wymiary na projekcie, jak przygotować się do instalacji okapu w miejscu docelowym.

  Udostępnione pliki najczęściej występują w formatach *.JPG oraz *.PDF.

 • Katalogi

  Oddajemy do Państwa dyspozycji katalogi i broszury informacyjne okapów Nortberg. Dzięki nim otrzymają Państwo natychmiastowy dostęp do podstawowych informacji o naszych produktach. W przygotowanych materiałach prezentujemy zdjęcia, aranżacje, czy informacje techniczne. Z pewnością taka forma prezentacji produktu spodoba się Państwa klientom, a dla Państwa będzie nieocenionym, a przede wszystkim szybkim, źródłem wiedzy.

  Pliki najczęściej udostępniamy w formie *.PDF.

 • Współpraca

Chcesz pobrać wszystkie materiały dotyczące okapu jednym kiknięciem?

Pobierz wszystko

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie