Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Quadro Pro White Gesture Control

Okap nad wyspę Quadro Pro White Matt Gesture Control

Biała kwadratowa tuba nad wyspą kuchenną to absolutny must-have w każdej nowoczesnej kuchni. Quadro Pro to nie tylko estetyczny dodatek, ale także prawdziwe dzieło inżynierii. Wyposażony w niebywale cichą, wydajną i energooszczędną turbinę bezszczotkową oraz wielowarstwowy filtr przeciwtłuszczowy, zapewni skuteczne i ciche usuwanie oparów z Twojej kuchni. Sterowanie gestami (i to zaledwie trzema) oraz wbudowany Timer ułatwiają korzystanie z urządzenia, zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Okap wyspowy Quadro Pro White Matt Gesture Control to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także piękny element dekoracyjny, który przyciąga uwagę i dodaje charakteru kuchni. Bez wątpienia designerski model dla wymagających, którzy cenią sobie piękno i jakość wykonania.

Okap wyspowy Quadro Pro White Matt Gesture Control – TOP 5 cech w skrócie:

 • Energooszczędna i cicha turbina bezszczotkowa zużywająca tylko 6 W energii i generująca zaledwie 39 dB hałasu na pierwszym biegu!
 • Intuicyjne sterowanie gestami pozwala na obsługę bez potrzeby dotykania, a później czyszczenia okapu. Dodatkowo w zestawie znajduje się pilot radiowy.
 • Energooszczędne oświetlenie LED o temperaturze barwowej 4000K zapewnia wierne odtworzenie kolorów potraw.
 • Wygodny timer umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie ustalonego czasu.
 • W zestawie znajduje się wielowarstwowy filtr aluminiowy przeciwtłuszczowy.

Okap występuje też w wersji z zewnętrzną turbiną - prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Gwarancja 2 lata. UWAGA: przedłuż gwarancję o kolejne pół roku

Okap nad wyspę Quadro Pro White Matt Gesture Control – kompletacja:

Kupując okap nad wyspę Quadro Pro White Matt Gesture Control w zestawie znajdą Państwo następujące elementy:

UWAGA: chcesz mieć cichy i wydajny okap? Przed montażem przeczytaj Instrukcję i Poradnik!

Opiekunowie Architektów
Szymon
Rutkowski
Monika
Gajos
 • Modele 3D

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę w procesach biznesowych odgrywa prezentacja produktu. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu naszymi okapami przez architektów, projektantów wnętrz, inwestorów, czy developerów, przygotowaliśmy bazę modeli 3D okapów Nortberg. Jednocześnie liczymy na Państwa opinie i pomoc, by dział mógł być w jak największym stopniu pomocny w Państwa pracy.

  Informujemy, iż lista produktów posiadających modele 3D uzupełniana będzie w miarę rosnącego zainteresowania poszczególnymi okapami.

  Biblioteka plików 3D podzielona jest wg modelu okapu, a pliki są gotowe do pobrania z karty produktowej poszczególnych modeli. Zestawy zawierają:

  • Modele w formacie *.MAX
  • Modele w formacie *.OBJ
  • Modele w formacie *.3DS
  • Modele w formacie *.DWG
  • Modele w formacie *.FBX
  • Modele w formacie *.MTL
 • Rysunek techniczny

  Quadro Pro White Gesture Control

  Rysunek to podstawowa dokumentacja produkcyjna. A mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale rysunek techniczny to doskonałe narzędzie komunikacji pomiędzy inżynierami-konstruktorami, a odbiorcą ich produktu. Rysunek umożliwia zrozumiałą komunikację nawet pomiędzy osobami, które nie mówią w tym samym języku.

  W tym miejscu udostępniamy rysunki techniczne poszczególnych okapów Nortberg. Do ich odczytania nie jest wymagana specjalistyczna wiedza dotycząca znajomość oznaczeń, tolerancji, czy opisów. Materiały przez nas przygotowane są uproszczone i na tyle uniwersalne, że z odczytaniem informacji poradzi sobie nawet laik. Dla osób projektujących lub montażystów będzie to nieocenione wsparcie. Pozwoli prawidłowo ustalić wymiary na projekcie, jak przygotować się do instalacji okapu w miejscu docelowym.

  Udostępnione pliki najczęściej występują w formatach *.JPG oraz *.PDF.

 • Katalogi

  Oddajemy do Państwa dyspozycji katalogi i broszury informacyjne okapów Nortberg. Dzięki nim otrzymają Państwo natychmiastowy dostęp do podstawowych informacji o naszych produktach. W przygotowanych materiałach prezentujemy zdjęcia, aranżacje, czy informacje techniczne. Z pewnością taka forma prezentacji produktu spodoba się Państwa klientom, a dla Państwa będzie nieocenionym, a przede wszystkim szybkim, źródłem wiedzy.

  Pliki najczęściej udostępniamy w formie *.PDF.

 • Współpraca

Chcesz pobrać wszystkie materiały dotyczące okapu jednym kiknięciem?

Pobierz wszystko

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie