Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Quadro Pro Black Matt Gesture Control

Okap wyspowy Quadro Pro Black Matt Gesture Control

Czarna kwadratowa tuba Quadro Pro to jeden z najbardziej rozpoznawalnych okapów wyspowych. To jednak nie tylko bestseller, ale również najwyższej jakości produkt, który zapewni skuteczną wentylację w kuchni. Energooszczędna i cicha turbina bezszczotkowa działa jedynie na 5 W i generuje zaledwie 39 dB hałasu na pierwszym biegu. To niezwykle ważne, szczególnie gdy przygotowujesz posiłki wieczorem lub w nocy, kiedy chcesz zachować spokój w domu. Sterowanie gestami umożliwia Ci kontrolowanie okapu bez dotykania jego powierzchni, co z kolei pozwala zachować higienę i ułatwia późniejsze czyszczenie. Dodatkowo, okap jest wyposażony w pilot radiowy, który umożliwia sterowanie z dowolnego miejsca w kuchni.

Okap wyspowy Quadro Pro Black Matt Gesture Control posiada również energooszczędne i zbliżone do naturalnego oświetlenie LED o temperaturze 4000K, które odwzorowuje kolory potraw w sposób wierny rzeczywistości. Dzięki wbudowanemu Timerowi, urządzenie samodzielnie wyłączy się po zadeklarowanym czasie, co pozwoli zaoszczędzić energię. W zestawie znajduje się również wielowarstwowy przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy, który z łatwością można wyczyścić i umieścić z powrotem w okapie. Okap wyspowy Quadro Pro Black Matt Gesture Control to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również design i elegancję.

Okap wyspowy Quadro Pro Black Matt Gesture Control – TOP 5 cech w skrócie:

 • Wysokowydajna, energooszczędna i niesamowicie cicha turbina bezszczotkowa zużywająca ledwo 6 W na pierwszym biegu, przy niespełna 39 dB głośności!
 • Sterowanie gestami, które pozwala na intuicyjne użytkowanie bez konieczności dotykania okapu i mycia go później. W zestawie znajduje się także pilot radiowy.
 • Energooszczędne i naturalne oświetlenie LED 4000K, które wiernie odwzorowuje barwy przygotowywanych potraw.
 • Wygodny Timer, który samodzielnie wyłączy okap po ustawionym czasie.
 • Wielowarstwowy filtr aluminiowy, który skutecznie zatrzymuje tłuszcz i zanieczyszczenia.

Możliwość zastosowania zewnętrznej turbiny, co pozwala na jeszcze większą elastyczność i wydajność okapu - prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Gwarancja 2 lata. UWAGA: przedłuż gwarancję o kolejne pół roku

Okap nad wyspę Quadro Pro Black Matt Gesture Control – kompletacja:

Kupując okap nad wyspę Quadro Pro Black Matt Gesture Control w zestawie znajdą Państwo następujące elementy:

 

UWAGA: chcesz mieć cichy i wydajny okap? Przed montażem przeczytaj Instrukcję i Poradnik!

Opiekunowie Architektów
Szymon
Rutkowski
Monika
Gajos
 • Modele 3D

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę w procesach biznesowych odgrywa prezentacja produktu. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu naszymi okapami przez architektów, projektantów wnętrz, inwestorów, czy developerów, przygotowaliśmy bazę modeli 3D okapów Nortberg. Jednocześnie liczymy na Państwa opinie i pomoc, by dział mógł być w jak największym stopniu pomocny w Państwa pracy.

  Informujemy, iż lista produktów posiadających modele 3D uzupełniana będzie w miarę rosnącego zainteresowania poszczególnymi okapami.

  Biblioteka plików 3D podzielona jest wg modelu okapu, a pliki są gotowe do pobrania z karty produktowej poszczególnych modeli. Zestawy zawierają:

  • Modele w formacie *.MAX
  • Modele w formacie *.OBJ
  • Modele w formacie *.3DS
  • Modele w formacie *.DWG
  • Modele w formacie *.FBX
  • Modele w formacie *.MTL
 • Rysunek techniczny

  Quadro Pro Black Matt Gesture Control

  Rysunek to podstawowa dokumentacja produkcyjna. A mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale rysunek techniczny to doskonałe narzędzie komunikacji pomiędzy inżynierami-konstruktorami, a odbiorcą ich produktu. Rysunek umożliwia zrozumiałą komunikację nawet pomiędzy osobami, które nie mówią w tym samym języku.

  W tym miejscu udostępniamy rysunki techniczne poszczególnych okapów Nortberg. Do ich odczytania nie jest wymagana specjalistyczna wiedza dotycząca znajomość oznaczeń, tolerancji, czy opisów. Materiały przez nas przygotowane są uproszczone i na tyle uniwersalne, że z odczytaniem informacji poradzi sobie nawet laik. Dla osób projektujących lub montażystów będzie to nieocenione wsparcie. Pozwoli prawidłowo ustalić wymiary na projekcie, jak przygotować się do instalacji okapu w miejscu docelowym.

  Udostępnione pliki najczęściej występują w formatach *.JPG oraz *.PDF.

 • Katalogi

  Oddajemy do Państwa dyspozycji katalogi i broszury informacyjne okapów Nortberg. Dzięki nim otrzymają Państwo natychmiastowy dostęp do podstawowych informacji o naszych produktach. W przygotowanych materiałach prezentujemy zdjęcia, aranżacje, czy informacje techniczne. Z pewnością taka forma prezentacji produktu spodoba się Państwa klientom, a dla Państwa będzie nieocenionym, a przede wszystkim szybkim, źródłem wiedzy.

  Pliki najczęściej udostępniamy w formie *.PDF.

 • Współpraca

Chcesz pobrać wszystkie materiały dotyczące okapu jednym kiknięciem?

Pobierz wszystko

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie