Wypełnij formularz a otrzymasz dodatkową gwarancję 6 miesięcy!

 • 01
  Kup dowolny okap Nortberg
 • 02
  Wykonaj zdjęcie okapu po zamontowaniu w kuchni
 • 03
  Prześlij wykonane zdjęcie przez platformę Nortberg
 • 04
  Ciesz się wydłużoną gwarancją

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych AGD Lider Market Norbert Tofil, z siedzibą w Kielcach, pod adresem: 25-657 Kielce, ul. Krucza 11, w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej „Zrób Zdjęcie – rozszerz gwarancję Nortberg” na zasadach określonych regulaminem, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przekazane dane są konieczne do przeprowadzenia akcji promocyjnej.

Administrator danych osobowych informuje, że:

 • przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich przekazania nie będzie możliwe zarejestrowanie uczestnika akcji;
 • osobie podającej dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do ich poprawiania oraz do wniesienia żądania czasowego lub definitywnego zaprzestania ich przetwarzania, jak i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • administrator nie przewiduje przekazania podmiotom trzecim (odbiorcom) danych osobowych uczestników akcji.

Ponadto wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną drogą elektroniczną w związku z moim udziałem w akcji promocyjnej na adres e-mail podany w Zgłoszeniu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail od AGD Lider Market Norbert Tofil, z siedzibą w Kielcach, pod adresem: 25-657 Kielce, ul. Krucza 11 lub podmiotów działających na jego zlecenie wiadomości zawierających informacje o nowych produktach, usługach, promocjach AGD Lider Market Norbert Tofil lub jego partnerów handlowych (newsletter), który może zawierać także bezpośrednie oferty nabycia określonych towarów usług, lub wzięcia udziału w akcjach promocyjnych (marketing bezpośredni) . Jestem świadomy, że zgodę na otrzymywanie newslettera mogę odwołać w każdym czasie.

Okapy Nortberg

Ofertę firmy NORTBERG stanowią różne rodzaje okapów kuchennych: okapy kominowe, okapy narożne, okapy wyspowe, okapy szufladowe oraz okapy podszafkowe.

Wszystkie okapy zostały zaprojektowane z największą starannością i wykonane z najlepszego rodzaju surowców.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas informacje
o aktualnych promocjach? Zostaw swój e-mail.

Znajdziesz nas na

Połącz się z nami w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!