Okapy kuchenne

W kategorii: Okapy Wyspowe

Starlight RGB

Dostępność:

2 - 14 dni

Kolorystyka:

Czarny

Rozmiary:

90 cm

Cena: 7 290,00 PLN
Bezpłatna
dostawa

Produkt najwyższej jakości

Wszystkie podzespoły zostały wyprodukowane w Polsce oraz UE

Gwarancja zadowolenia

lub zwrot pieniędzy

Kurier + sprawdzenie pakowanie gratis

Ten okap wysyłamy na specjalnie zabezpieczonej palecie

Opis produktu

Firma Nortberg ma przyjemność zaprezentować Państwu nowość na rynku: okap wyspowy Starlight.  Produkt najnowszej generacji zaprojektowany według panujących trendów oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dwie frontowe szklane tafle są delikatnie podświetlana energooszczędnymi diodami LED które dają przyjemne światło. W najbardziej zaawansowanej wersji okapu Starlight można wybrać kolor LEDów które podświetlają szklane tafle(RGB). Okap montowany jest do sufitu za pomocą czterech stalowych linek które można regulować według własnych preferencji. Nowość wsród okapów wyspowych.

Zaletu okapu:

  • zastosowanie najnowszej generacji oświetlenia LED , dzięki czemu zużycie energii jest symboliczne a kuchnia doskonale widoczna.
  • wydajana turbina produkcji włoskiej o wydajności 700m3/h przy 66dB hałasu na ostatnim czwartym stopniu prędkości.
  • wielofunkcyjne sterowanie
  • stalowe linki max.1,5m.
  • zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego, który skutecznie wyłapuje cząsteczki tłuszczu. Nasz filtr można myć wielokrotnie bez uszczerbku na jego funkcjonalności.
  • pilot radiowy w zestawie
  • możliwość zainstalowania turbiny 900m3/h

Dane techniczne

Klasa energetyczna: A
Typ okapu: wyspowy
Szerokość: 90cm
Wydajność: 700m3/h lub 9003/h
Sterowanie: pilotem
Ilość stopni prędkości: 4
Oświetlenie: LED 2x4W
Głośność: I bieg- 35dB, II bieg-40dB, III bieg- 47dB, IV bieg- 66dB
Materiał: czarno-białe hartowane szkło połączone blachą nierdzewną. Środkowa część okapu delikatnie podświetlana diodami LED
Wariant pracy: pochłaniacz

Aranżacja

Ogólna ocena użytkowników

Jakość:

Cena:

Dostawa:

~Jacek__POOLSKA

Czego to ludzie nie wymyślą w tych czasach. Coś niesamowitego. Mam zwykłą białą kuchnię i na koniec stwierdziłam, że jest tu zbyt nudno i nostalgicznie. Chciałam nadać jej jakiś konkretny akcent i proszę! Udało mi się znaleźć na intrenecie coś innowacyjnego i nowoczesnego i teraz siedzę sobie w kuchni, gotuję i zmieniam kolory 

Jakość:
Cena:
Dostawa:

~Magdek99

Okap jest mega drogi, ale jak się chce czegoś co przyciąga wzrok i dobrze pracuje to trzeba zainwestować. Po komentarzach widzę, że ludzie główne wypowiadają się na temat wyglądu, ja osobiście uważam tak samo, jest świetny  Natomiast jeśli chodzi o kwestie techniczne to nie mam nic do zarzucenia, nie jest głośny, dobrze pochłania parę i zapachy i ma super oświetlenie. No cudo  W kwestii dostawy też nie mam się do czego przyczepić, okap był dobrze zabezpieczony, a i przesyłka szła szybko. Polecam.

Jakość:
Cena:
Dostawa:

~Pani Samochodzik

Bardzo fajny efekt z tymi kolorami. Super to wygląda, zwłaszcza jak siedzimy ze znajomymi w trakcie spotkania w kuchni. Jak wiecie każda impreza przenosi się do kuchni, a efekt świetlny jest super urozmaiceniem. Każdy zwraca na niego uwagę.

Jakość:
Cena:
Dostawa:

~KapitanPlaneta

Okap jest naprawdę ładny. Największa zaleta to podświetlanie w wielu kolorach. Sam okap mógłby być delikatnie większy. Brawo za wysyłkę bo okap dostałem na osobnej palecie, mocno zabezpieczony.

Jakość:
Cena:
Dostawa:

~kornik_24

Pół żartem, pół serio powiem, że to okap, pod który trzeba projektować kuchnię, a nie na odwrót. ;) U nas sprawdza się znakomicie, ale mamy świetnie współgrające z nim meble. Nie wyobrażam sobie go w innej scenerii. Największy bajer to że można samemu wybrać kolor podświetlenia, w zależności od własnego widzi mi się. Do tej pory doliczyłem się chyba około 20 kolorów.

Jakość:
Cena:
Dostawa:

Okapy Nortberg

Ofertę firmy NORTBERG stanowią różne rodzaje okapów kuchennych: okapy kominowe, okapy narożne, okapy wyspowe, okapy szufladowe oraz okapy podszafkowe.

Wszystkie okapy zostały zaprojektowane z największą starannością i wykonane z najlepszego rodzaju surowców.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas informacje
o aktualnych promocjach? Zostaw swój e-mail.

Znajdziesz nas na

Połącz się z nami w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!