Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy
kuchenne czarne 50 cm

Sortuj według

Pokaż filtry
Cena
Kolor
Okap kominowy Dynamic Black - Czarny Matt - 50 cm / 60 cm / 70 cm / 80 cm / 90 cm

Klasa energetyczna: D

Dynamic Black

599.00 PLN

 • 50 cm
 • 60 cm
 • 70 cm
 • 80 cm
 • 90 cm
Okap wyspowy Inspiro Black Matt - Czarny Matt - 50 cm

Klasa energetyczna: A

Inspiro Black Matt

2499.00 PLN

 • 50 cm
Okap podszafkowy Amadis Black - Czarny połysk - 50 cm / 60 cm

Klasa energetyczna: D

Amadis Black

579.00 PLN

 • 50 cm
 • 60 cm

Okapy
kuchenne czarne 50 cm

Okap kuchenny czarny 50 cm – dobry styl w nowej odsłonie

Najwyższa pora zapomnieć o nudnym okapie kuchennym. Projektanci marki Nortberg zadbali o to, by nowoczesne sprzęty do pochłaniania kapitalnie wpisywały się aktualne wnętrzarskie trendy. Wśród zaskoczeń jest czarny okap 50 cm, który bezkonkurencyjnie łączy w sobie niebanalne wzornictwo i efektywne działanie. Ciekawe bryły w najmodniejszym kolorze ostatnich lat idealnie dopełnią Twoją aranżację.

Okap czarny 50 cm – 3 x TAK

Wśród długiej listy zalet czarnych pochłaniaczy warto zwrócić szczególną uwagę na trzy elementy. Po pierwsze, każdy okap kuchenny 50-55 cm to solidna konstrukcja i sprawdzone parametry użytkowe. Urządzenia wykonane z polskich komponentów są trwałe i dopracowane w każdym detalu. Kolejnym atutem jest ich wydajność. Wyposażone w turbinę o mocy 850 m³/h skutecznie eliminują zapachy kuchenne, cząsteczki tłuszczu oraz wilgoci. Powietrze w kuchni pozostaje czyste, świeże i sterylne. Energooszczędne, przyjemne dla oka oświetlenie LED gwarantuje dobre doświetlenie płyty grzewczej i blatu roboczego, ale tworzy również kameralną atmosferę w „sercu domu”.

Okap kuchenny czarny 50 cm: Design – poza schematem

Okap 50 cm czarny może być genialnym punktem fokalnym w Twojej kuchni. Modna intensywna barwa nałożona na różne kształty otwiera cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Wyciąg lub pochłaniacz w tym kolorze „udźwignie” ciężar całej aranżacji. W towarzystwie grafitowych mebli, armatury kuchennej i ciepłego drewna wpisze się w elegancki charakter całości. Stawiając na kontrasty, szklany okap w nasyconej czerni można zestawić z pastelowymi półkami np. w pudrowym różu, grynszpanie czy błękicie paryskim. Urządzając przestrzeń w stylu eklektycznym obok wielkoformatowych grafik 3D, kafli wielkoformatowych, sztukaterii rodem z lat 20. i popularnego lastriko, wykorzystaj czarny pochłaniacz, który utemperuje wnętrze nadając mu nieco harmonii i ładu.

Najtrudniejszą rzeczą w projektowaniu jest prostota. Niezmiennie wielkim wyzwaniem pozostaje stworzenie okapu, który będzie cichy, wydajny, energooszczędny, a przy tym zachowa nieoczywisty styl i klasę. Czarny pochłaniacz 50 cm to kwintesencja oszczędnego wzornictwa, które opiera się na tym, by sprzęt pozostawał doskonały w swej funkcji i oryginalny w wyrazie. Jeśli szukasz do swojej kuchni okapu, który dobrze się prezentuje, a przy tym spełnia swoje zadanie, wybierz czarny wyciąg.

Przedłuż gwarancję Swojego okapu!

Przesyłając do nas zdjęcie swojego okapu Nortberg możesz otrzymać przedłużenie gwarancji nawet o 6 miesięcy!

 1. Kup dowolny okap Nortberg
 2. Wykonaj zdjęcie okapu po zamontowaniu
  w kuchni
 3. Prześlij wykonane zdjęcie przez platformę Nortberg
 4. Ciesz się wydłużoną gwarancją
Skorzystaj

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie