Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy
Tuby miedziane

Sortuj według

Pokaż filtry
Cena
Szerokość
Okap wyspowy Cylindro Miedź - Miedź - 40 cm

Klasa energetyczna: A

Cylindro Miedź

4590.00 PLN

 • 40 cm

Okapy
Tuby miedziane

Okap tuba miedziany

Stanowi ciekawą alternatywę nie tylko dla złota i srebra, ale także klasycznej bieli i czerni. Miedź we wnętrzach wprowadza ciepło, blask i przytulny klimat. Jest kwintesencją wyrafinowanego stylu i ponadczasowej klasy. Miedziany okap rurowy, dostępny w wersji wyciąg lub pochłaniacz, sprawi, że Twoja kuchnia zdecydowanie wyróżni się na tle innych.

Okap miedziany tuba w nieoczywistym towarzystwie

Cylindryczny, prosty kształt urządzania kapitalnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje wychodząc naprzeciw nie tylko miłośnikom minimalizmu. „Moda przeminie, styl pozostaje” bezbłędnie oddaje ponadczasowe wzornictwo miedzianego pochłaniacza. Miedziany okap kuchenny tuba fantastycznie prezentuje się w stylistyce loftowej. W otoczeniu czerwonej cegły, architektonicznego betonu, surowego kamienia i płytek z efektem rdzy, zaprezentuje wszystkie swe walory. Możemy go również zestawić z płytkami azulejos, szkłem ornamentowym, listwami dekoracyjnymi czy ozdobną armaturą. Miedziana barwa będzie także dobrym rozwiązaniem we wnętrzach bazujących na barwach ziemi. W kuchni otwartej na salon obowiązkowymi elementami będą grube plecione koce, drewniane meble, stare fotografie, świece zapachowe i latarenki i żywy blask kominka. W takim zestawie okap okrągły miedziany jest zdecydowanie na swoim miejscu!

Miedziany okap tuba – funkcjonalność pod lupą

Oprócz pięknej, pełnej blasku barwy i oszczędnej bryły, tube wyróżnia się starannie dopracowanymi parametrami technicznymi. Wśród nich najważniejsza jest wydajność urządzenia. Efektywna turbina gwarantuje perfekcyjne pochłanianie, dzięki czemu powietrze w kuchni jest czyste i świeże. Kunsztownie wkomponowane oświetlenie dobrze doświetla płytę grzewczą i blat roboczy. Miedziany okap wyspowy tuba jest prosty w montażu, bezproblemowy w obsłudze oraz łatwy w utrzymaniu czystości.

Okap miedziany w wersji tubowej to zupełnie nowa odsłona klasycznej formy. Nieco awangardowa, niesztampowa i śmiała – zaprojektowana wprost dla Twojej kuchni.

Przedłuż gwarancję Swojego okapu!

Przesyłając do nas zdjęcie swojego okapu Nortberg możesz otrzymać przedłużenie gwarancji nawet o 6 miesięcy!

 1. Kup dowolny okap Nortberg
 2. Wykonaj zdjęcie okapu po zamontowaniu
  w kuchni
 3. Prześlij wykonane zdjęcie przez platformę Nortberg
 4. Ciesz się wydłużoną gwarancją
Skorzystaj

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie