Wróć Wróć

Poradnik

Poradnik
Zobacz wszystkie

Instrukcje

Instrukcje
Zobacz wszystkie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Zobacz wszystkie

Okapy
Wyspowe miedziane

Sortuj według

Pokaż filtry
Cena
Szerokość
Okap wyspowy Cylindro Miedź - Miedź - 40 cm

Klasa energetyczna: A

Cylindro Miedź

4590.00 PLN

 • 40 cm

Okapy
Wyspowe miedziane

Okap wyspowy miedziany

W antycznej Grecji i Rzymie robiła prawdziwą furorę! Lśniąca miedziana powierzchnia czarowała artystów, rzemieślników, arystokratów i władców. Była symbolem dobrego stylu i takim pozostała do dziś. Szlachetny metal o ciepłej barwie kapitalnie prezentuje się w połączeniu z prostymi liniami, dlatego okap miedziany to kwintesencja  ponadczasowej elegancji. Nowoczesny design zestawiony z efektownym kolorem tworzą niezwykle harmonijny duet. Okap wyspowy, dostępny w wersji wyciąg lub pochłaniacz, fenomenalnie wygląda w przestrzeniach modern, wnętrzach loft, ale także w aranżacjach nawiązujących do stylu scandic. Miedź ciekawie prezentuje się obok betonu architektonicznego, białej cegły czy spieków kwarcowych. W zależności od charakteru kuchni można ją również połączyć z efektownymi marmurami, zabudową w połysku, jak też drewnianymi lamelami. Projektanci i architekci wnętrz coraz częściej wykorzystują okap nad wyspę do wnętrz utrzymanych w palecie barw ziemi. Zielenie, brązy, beże i wyrazisty akcent w postaci miedzianego pochłaniacza stworzą harmonijną całość.
 

Okap miedziany wyspowy rozświetli Twoją kuchnię!

Ponadczasowe wzornictwo to jednak nie wszystko! Starannie dopracowane parametry techniczne sprawiają, że urządzenie jest ciche, wydajne i energooszczędne. Okap wyspowy miedziany został wyposażony w wysokowydajną turbinę, która gwarantuje efektywne pochłanianie. O doskonałe doświetlenie płyty grzewczej dba energooszczędne oświetlenie LED SMD, z kolei elektroniczne sterowanie oraz timer sprawiają, że obsługa urządzenia jest intuicyjna i bezproblemowa.

Ponadczasowy charakter miedzi wprowadza do wnętrz oryginalną atmosferę pełną rodzinnego ciepła. Tuba copper sprawi, że poczujesz się prawdziwie u siebie.

Przedłuż gwarancję Swojego okapu!

Przesyłając do nas zdjęcie swojego okapu Nortberg możesz otrzymać przedłużenie gwarancji nawet o 6 miesięcy!

 1. Kup dowolny okap Nortberg
 2. Wykonaj zdjęcie okapu po zamontowaniu
  w kuchni
 3. Prześlij wykonane zdjęcie przez platformę Nortberg
 4. Ciesz się wydłużoną gwarancją
Skorzystaj

Dlaczego Nortberg?

 • Szybka
  i bezpieczna wysyłka
 • Produkt bezpośrednio
  od producenta
 • Gwarancja
  jakości
 • Serwis gwarancyjny
  i pogwarancyjny

Strona korzysta z plików cookie